Aktualności Opole

Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych 2015

 

Już wkrótce, 6 marca obchodzimy Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji, 7.03.2015 (sobota) chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do CLIRO na Dzień Darmowych Diagnoz Logopedycznych. W ramach tej akcji, nasi specjaliści będą przeprowadzać darmowe diagnozy mowy. 
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu! 
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem 77-445-85-55 oraz 508-106-321.

Czytaj więcej


Nowość!

 

Proponujemy Państwu nowość w naszej ofercie- zajęcia taneczno-rymiczne dla dzieci. Na tych zajęciach dzieci będą uczyły się podstawowych kroków tanecznych, wyćwiczą poczucie rytmu, będą bawić się z wykorzystaniem muzyki i instrumentów. A wszystko to w małych 4-6 osobowych grupach i przytulnej atmosferze pod okiem profesjonalnego instruktora tańca i pedagoga. Zapraszamy!

Czytaj więcej


CLIRO w nowym miejscu!!!

Od poniedziałku 1 grudnia 2014 zapraszamy na zajęcia do nowej siedziby CLIRO, na ulicę Śląską 36. W razie kłopotów z dojazdem prosimy dzwonić pod numer 508-106-321 ZAPRASZAMY :)

Czytaj więcej


Międzynarodowy Dzień Świadomości Jąkania

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości Jąkania! Z tej okazji zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych konsultacji online organizowanych przez Polski Związek Logopedów dziś w godzinach 15-17. Szczegółowe informacje na stronie:  www.logopeda.org.pl/new.php

Czytaj więcej


Dzień Drzwi Otwartych w CLIRO

Już w najbliższą sobotę 20 września w Opolu, odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi w placówkach organizujących zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy również do CLIRO!
Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 20.09.2014 w godzinach 11-13.

W czasie dnia otwartego dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach twórczości i zabawach logopedycznych, rodzice w tym czasie mogą porozmawiać z logopedą, terapeutą, psychologiem i trenerem EEG Biofeedback oraz terapii Tomatisa.

Odbędą się także konkursy z ciekawymi nagrodami zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Zapisując się na zajęcia w tym dniu będzie można uzyskać 10% rabatu na świadczone przez nas usługi.

Czytaj więcej